| Type | Description |
| Part Status | Active |
| Features | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 45°C |
| Package / Case | Module |
| Voltage - Supply | 3V |
| Output Type | - |
| Sensing Distance | 197" (5m) 16.4' |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Trigger Type | Internal |









| Qty. | Unit Price | Ext.Price |
| 1 | $87.51 | $87.51 |
| 5 | $87.48 | $437.4 |