| Type | Description |
| Part Status | Active |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output Type | UART |
| Sensing Distance | 1.97" ~ 2362.20" (5 ~ 6000cm) |
| Current - Supply | 130 mA |
| Voltage - Output Difference (Typ) @ Distance | - |
| Voltage - Output (Typ) @ Distance | - |









| Qty. | Unit Price | Ext.Price |
| 1 | $131.25 | $131.25 |