| Type | Description |
| Part Status | Obsolete |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Applications | Controller, AMD Fusion™ CPU GPU |
| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Number of Outputs | 2 |
| Supplier Device Package | 48-QFN (6x6) |
| Voltage - Input | 10V ~ 12.6V |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 1.55V |









| Qty. | Unit Price | Ext.Price |
| 47 | $6.43 | $302.21 |