| Type | Description |
| Part Status | Active |
| Length - Lead Wire | - |
| Temperature Range | -50°C ~ 200°C |
| Terminal Type | Connector |
| Element Type | Pt100 |
| Conductor Type | 4 Conductor System |
| Length - Protective Tube | 100mm |
| Diameter - Protective Tube | 6mm |









| Qty. | Unit Price | Ext.Price |
| 1 | $342.5 | $342.5 |